• +48 85 74 83 216
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kompleksowa obsługa procesu odbioru surowca w zakładzie mleczarskim

 

ccSerwer to nowatorski system, sprzężony z komputerami pokładowymi autocystern, wagami i przepływomierzami, pozwalający na automatyzację procesu odbioru surowca. Przeznaczony jest dla działów, które zajmują się zarządzaniem transportem w zakładach mleczarskich

 


 

Pozwala na układanie trasy bezpośrednio na mapie

 

System eMikrodom pozwala na korzystanie z mapy do planowania tras, ich optymalizacji lub do identyfikacji położenia punktów np. gospodarstwa dostawcy.

 


 

Rejestracja dostaw,przyjęć i prób, planowanie tras i odbioru prób

 

System Cysterna automatyzuje proces odbioru mleka od dostawców. Pozwala zaplanować trasę, zarejestrować ilości odebranego surowca oraz przesłać te dane do systemu skupowego i laboratorium

 


 

System nawigacji, przeznaczony dla kierowców autocystern odbierających mleko surowe od dostawców.

 

Plany tras, nawigacja, optymalizacja, rejestracja dostaw, wskazówki dojazdu, praca offline, zawsze aktualne mapy, przewidywane litry odbioru.
Od początku zaprojektowany i wykonany pod potrzeby branży mleczarskiej

 


 

Monitorowanie ilości i parametrów dostarczanego do mleczarni surowca

 

System monitoruje dostarczany surowiec, analizuje ilość i parametry. Dostarcza pełny zakres informacji dla kierownika produkcji.

 

 

 

 


 

Kompleksowa obsługa procesu przyjęcia surowca

Rejestracja surowca w zakładzie (skup, zakup, przesunięcia), automatyczny odczyt z wagi lub przepływomierza, powiązanie z wynikami badań z laboratorium surowca.

 

 

 

 


Please publish modules in offcanvas position.